Samsung J7 Prime Ekran Değişimi İzmir

 

Samsung j7 prime model telefonların ekran değişimi bazı nedenlerden dolayı gerekli olmaktadır. Samsung j7 prime ekran değişimi İzmir şehrinde uzman kişilerce yapılmaktadır. Telefonunuz çeşitli nedenlerden dolayı ekranına hasar almış olabilir. Bu durumda telefonun ekranının değiştirilmesi gerekir. Samsung teknik servisi veya yetkili servisler tarafından yapılması uygun olan işlemleri başka servislere yaptırmamak gerekir. Samsung j7 prime model telefonunuzun ekranını değiştirirken dikkat etmeniz gereken noktalar ise şu şekildedir:

 

  • Ekranın değiştirildikten sonra orijinal parça ile işlemlerin yapılmış olması gerekir.
  • Teknik servisin veya yetkili servisin işini bilen kişiler olması gerekir.
  • Teknik servis tarafından odalarda ekran değişimi için uygun olan koşulların sağlanması gerekir.
  • Ekran değişimi yapılan telefonda belirli bir garanti süresi olmalıdır. Samsung J7 ekran değişimi garanti süresi ile birlikte geri verilmelidir. Bu süre 6 ay ve. 1 yıl gibi süreler içinde değişebilmektedir.

 

 

Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

 

J7 prime ekran değişimi işlemleri ise belirli aşamaları içermektedir. Yetkili servis kullanıcının telefonunu teslim aldıktan sonra belirli bir süre içinde işlemeni bitirerek geri teslim yapmaktadır. Samsung J7 prime model telefonların ekran değişimi işlemleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 

  • Ekran değişiminin yapılabileceği ayrı bir odanın teknik serviste olması gerekir. Bu oda statik elektrikten tamamen temizlenmiş olmalıdır. Sürekli güvenlik kameraları ile izlenmektedir ve denetim altındadır. Statik elektriğin arındırılmasına yönelik olarak teknik servis elemanları statik elektrik arındırıcı bileklik takar.
  • Teknik servis telefonu sizden aldığı itibaren telefon ile sorumludur. Telefonu kullanıcıdan aldığı şekilde teslim etmesi gerekir.
  • Samsun model telefonunun ekran değişimi için gerekli olduğu süre 30 dakikadır. İl dışına gönderim yapılması bazı teknik servisler tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.
  • Değişimi yapılan telefonlar ilk günkü kaliteleri ile ekrana sahip olurlar.

 

Gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından kullanıcılar değişim yapılmış telefonuna kavuşabilecektir. Ekran değiştirme noktasında dikkat edilmesi gereken şeylerin önemsenmesi gerekir. Samsung J7 Prime ekran değiştirme İzmir şehrinde en çok tercih edilen teknik servisler bulunmaktadır.

 

Samsung J7 Prime Ekran Değişim Fiyatı İzmir

 

 

Samsung J7 Prime Ekran Değiştirme Fiyatları

 

Samsung J7 prime ekran değiştirme fiyatları pek çok koşula göre değişim göstermektedir. Hasar büyüklüğü ve iç cam kırıkları gibi çeşitli koşullar oldukça önemlidir. Telefonunun darbe alması halinde veya kaza sonucunda çatlayan iç ekran sorunu daha ucuz şekilde halledilebilir. Ön cam olarak geçen değişim ise farklı ücretlendirmeye tabi tutulabilir. J7 ekran değişimi ne kadar sorusunun cevabı kesin değildir ve ekranın durumuna göre değişiklik gösterir.

 

Camın ön cam paneli teknik servisin ekipmanları ile açılır. Camın yapışkanları temizlenerek yeni cam monte edilir. Önemli olan nokta teknik servislerin orijinal parça kullanması ve güvenilir olmasıdır. Telefon kullanıcıları çeşitli nedenler ile telefonlarının ekranlarında değişim talep edebilirler. Bu talebe karşılık verebilmek için çalışan teknik servisler belirli bir garanti süresi vererek kullanıcıların güvenlerini kazanabilirler. Tamir edilen ekran kullanıcıların deneyimlerini iyileştirmelidir. Bu nedenle teknik servislerin bu detaylara dikkat ederek bir hizmet sunması ve kullanıcıların bu özelliklerin sunulduğu teknik servisleri tercih etmesi gerekir.

 

J7 Prime Ön Cam Değişimi ve Dış Cam Değişimi

 

J7 Prime ön cam değişimi farklı işlemler ve farklı fiyatlandırmaya göre yapılır. Aynı şekilde J7 Prime dış cam değişimi için farklı fiyatlar ve işlemler söz konusudur. Telefonun ekranına görüntü gelmesi halinde iç ekranda kırılma olmayabilir. Bunun için teknik servislerden arıza tespiti yapılması istenebilir. Tam tersi durumlarsa ise hem iç cam hem de dış cam değişimi yapılabilir.  Samsung J7 Prime Ekran Değişimi İzmir şehrinde teknik servisler tarafından yapılabilmektedir.