Poco X3 NFC Ekran Değişimi İzmir ;  Ülkemizde artan fiyatlar ile cep telefonları’da aynı orantıda yükselişe geçtiği bu dönemlerde Xiaomi firmasının alt markası olarak piyasaya sürdüğü Poco X3 NFC modeli fiyat performans olarak tüketicilerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmış gibi görünüyor.  Sunduğu teknik özellikler ve satış rakamına bakıldığında bir çok marka ve modele göre dikkat çeken bu ürün Xiaomi markasının yıllardır edindiği tecrübeyi daha düşük bütçeyle bizlere sunmaktadır.

 

22 Ekim 2020 tarihinde Türkiye’de satışına başlanılan Poco X3 NFC kısa sürede bir çok kullanıcının cebine girmeyi başarmış durumda. Yapılan araştırmalarda kullanıcıların büyük kısmı bu üründen oldukça memnun görünmektedir. Firma yaptığı açıklamada ilk 3 günde 100.000 adet Poco X3 NFC modelinin satıldığını açıkladı. Bu rakam katlanarak artmaya devam etmekle beraber Xiaomi markasına bağlı alt modelleri bile gölgede bırakmış durumda. Xiaomi kendi üretti alt markası Poco ile yarışmaya başlamış desek çokta yanlış olma

 

Poco X3 NFC Ekran Değişimi gerektiren durumlar genelde kullanıcı hatasına bağlı olarak görülmektedir. Darbe, sıvı temas sonucu ekran bozulması gibi başlıca kullanıcı hataları kaynaklı arızalarda ekran değişimi gerekebilir. Darbeler dışında ekranda sararmalar, piksel kayıpları, dokunmatik sorunları veya kendi kendine tuşlara basma problemleri görünebilir. Bu tip durumlarda kullanıcı hatası içermeyen ve garantisi devam eden ürünlerin onarımını üretici firmalar yapmaktadır. Garantisi bitmiş veya kullanıcı hatası içeren ürünlerde ise üretici firmalar ücretsiz değişim yapmamaktadır. Firmamız garantili yada garantisiz tüm cihazların ekran onarımı başta olmak üzere tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

 

 

Poco X3 NFC Ekran Değişim Fiyatı

 

Poco X3 NFC Ekran Değişim Fiyatı kullanılacak ekranın kalitesine göre değişiklilik gösterebilmektedir. Orijinal ekran, yan sanayi ekran gibi bir çok kalitede ekran bulunduğundan kullanılan ekranın kalitesi fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ülkemizde ki dolar kurunun sabit durmaması gibi konular dahi fiyatlarda değişikliklere yol açmaktadır. Ekran kalitesi büyük etken olduğu gibi çıtalı ekran veya çıtasız ekran tercihinde dahi fiyat farklılıkları görülmektedir. Çıtasız ekran olarak tabir edilen ekranların kasaya montajını servisimizde yapılırken, çıtalı ekranlar ise kasa ile ekran fabrikasyon montajlı gelmektedir. Güncel fiyat bilgisi için iletişim sayfamızda bulunan telefon numarasından yada whatshap destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Poco X3 NFC Ekran Değişimi Sonrası Kişisel Verilerim Silinir Mi ?

 

Tüm cep telefonlarında ekran değişimi gibi arızalarda müşterilerimizin kişisel verilerine herhangi bir zarar gelmemektedir. Ekranda olan herhangi bir arıza, batarya değişimi, ön arka kamera değişimleri, mikrofon sorunlarına kaynaklı çözümler gibi tüm sorunlarda veriler zarar görmektedir. Cep telefonlarında kişisel veri kayıpları yedeklenmesi mümkün değil ise sadece yazılım sonrası kaybolacaktır. Örneğin desen kilidini unuttuğunuzda cep telefonuna yazılım atılır ve kişisel verileriniz kaybolur ancak ekran değişiminde herhangi bir veri kaybı söz konusu olmaz. Firmamız da onarım gören tüm telefonların kişisel verileri güvence altındandır. Hiç bir şekilde kişisel verilerinize ulaşılmaz ve asla kopyalanamaz.

 

Poco X3 NFC Ekran Değişiminde Garanti Veriyor Musunuz ?

 

Yazımızın başında bahsettiğimiz üzere kullanıcı hatasına müsait olan ekranlara  üreticiler dahil garanti vermemektedir. Günlük hayatta sıkça kullandığımız cep telefonları sürekli tehdit altındadır. Firmamızda değişimi yapılan ekranın kalitesine göre garanti süreleri farklılıklar göstermektedir. Müşterimiz yan sanayi bir ekran tercihinde bulundu ise ilerleyen günlerde kullanıcı hatası olması dahi herhangi bir garanti verilmemektedir. Müşterimiz orijinal ekran tercihinde bulundu ise ve kullanıcı hatası bulunmuyor ise firmamız tarafından 6 ay garanti vermekteyiz.

 

Poco X3 NFC Ekran

 

 

Poco X3 NFC Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

 

Poco X3 NFC Ekran Değişimi tüm telefonlarda olduğu gibi profesyonel ekipmanlar başta olmak üzere tecrübede gerektirmektedir. Çıtalı ekran değişimlerinde telefonun içerisinde bulunan tüm donanımsal parçalar yeni kasaya aktarılmaktadır. Bu aktarım sırasında meydana gelebilecek hatalarda telefonda başka problemler görülmesi kaçınılmazdır. Örneğin ekran değişimi sırasında açma kapama tuşunun filmi zarar görse telefonunuzu açamazsınız ve bu durum size ekstra maliyet getirebilir. Profesyonel ekipmanlar ve tecrübeniz yok ise ekran değişimini yapmanızı tavsiye etmemekteyiz.

 

Poco X3 NFC Telefonumu Size Nasıl Gönderebilirim ? 

 

Firmamız İzmir ilinde ikamet etmektedir. İzmir içi müşterilerimize hizmet sunduğumuz gibi İzmir dışında tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. İletişim sayfamızdan yada WhatsApp Teknik Servis hattımızdan bizlere ulaşarak yaşadığınız sorunu bildirdikten sonra fiyat teklifinizi isteyiniz. Onarım fiyatını kabul ettikten sonra müşteri temsilcimizin vereceği kargo kodu ile ürününüzü kargoya teslim etmeniz yeterlidir. Ürün elimize ulaştığından, tekrar sizlere gönderilene kadar tüm süreçlerde an ve an tarafınıza bilgi verilir. İzmir dışından tarafımıza ulaşan ekranların onarım süresi 1 iş günü veya en fazla 2 iş günüdür. İzmir içinde ikamet eden müşterilerimiz yine iletişim sayfamızdan adresimizi alabilir, yerinde onarım yaptırabilirler. Adresimize gelemeyen müşterilerimiz için ise adresten alım ve adrese teslim hizmeti sunulmaktadır. İzmir içi adresten alım, adrese teslim ücretimiz telefonun onarım bedelinden hariç 50 TL’dir.

 

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz ? 0232 271 79 79 yada 0554 287 38 30