İphone X Ekran Değişimi İzmir

İphone 8 Plus sonrası İphone 9 beklerken firma 9 serisini atlayarak direk İphone X yani İphone 10 modelini tanıttı. İphone serisinin en çok tercih edilen modellerinden olan X serisi satış rakamlarıyla beklentilerin çok üstünde bir düzeyde satış gerçekleştirmiştir. Öyle ki 3 Kasım 2017’de piyasaya sürülen İphone X modeli toplamda 63 Milyon adet satarak firmanın hedeflerine ulaştı. Yeni serilerin çıktığı şu günlerde firma X modelinin üretimini durdurdu ve artık sadece piyasada kalan sıfır ürünler bulunmaktadır. Apple mağazalarından alabileceğiniz en düşük güncel X serisi XR’dan başlamaktadır.

Tabi üretimi her ne kadar durdurulmuş olsa da piyasada oldukça fazla sayıda X modeli bulunmaktadır. Sadece güncel fabrikasyon üretimi durdurulmuştur. Sıfır İphone X artık üretilmiyor. Üretimin durması fiyatları’da doğrudan etkilemektedir. Gerek yedek parça olarak gerekse piyasada ki ikinci el fiyatları yüksek rakamlardan alıcı bulmaya devam etmektedir. Öyle ki İphone 11 modelinden şu sıralar daha pahalıya satılmaktadır İphone X modeli.

 

İphone X Ekran Değişim Fiyatı Ne Kadar ?

İphone X ekran değişimlerinde her zaman orijinal ekran tercihi yapılmalıdır. Günümüz şartlarında ve Ülkemizdeki dolar kuru sebebi ile orijinal parçaların fiyatları her bütçeye uygun olmayabilmektedir. Bu durumlarda alınabilecek en yakın kalitedeki ekranlar tercih sebebi olması gerekmektedir. Fakat tekrar etmekte fayda var firmamız her zaman orijinal ekranları önermekte ve orijinal ekran tercihi yapılması konusunda müşterilerimizi sonuna kadar uyarmaktayız.

Orijinal revize ekranların servisimizde değişim fiyatı 1.499 TL‘dir. Yan sanayi ekran değişim fiyatımız ise 799 TL‘dir. Fiyatlarımıza montaj ve ekran bedeli dahildir. Servisimizde yapılan her işlem profesyonel ekipmanlar kullanılarak, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Orijinal ekran değişimlerinde 6 ay garanti mevcut iken yan sanayi ekran değişimlerinde garanti bulunmamaktadır. Ancak firmamız prensipleri gereğince servisimizde yapılan her işlem garantili ve müşteri memnuniyet odaklı olduğundan garanti kapsamı olmayan tüm işlemlerde firma olarak elimizden gelen tüm yardım ve destek müşterilerimize her zaman sunulmaktadır.

 

 

İzmir İphone x Ekran Değişimi

Ekran Değişiminde Bilgilerim Silinir Mi ?

 

İphone X Ekran Değişimi sonrasında herhangi bir veri kaybı yaşamayacaksınız. Fotoğraflarınız, Videolarınız, Rehberiniz gibi tüm bilgileriniz olduğu gibi kalmaktadır. Ekran değişimi hizmetimizde hiç bir şekilde bilgi kaybolma riski bulunmamaktadır. Bu sebeple ekran değişimi yaptırmak istediğinizde bilgi kaybı yaşama tereddüt yaşamanıza gerek yoktur. Bununla beraber ekran değişimlerinde firmamız olarak hiç bir şekilde verilerinize zarar gelmeyeceği gibi aynı zamanda kişisel verileriniz incelenmez, kopyalanamaz ve hiç bir şekilde sizden başkasının kontrolü altına geçmesine kesinlikle izin verilmez. Hem veri kaybı yaşamamanız hemde veri güvenliğiniz firmamızın en büyük prensiplerinden biridir.

İphone X Ekranım Kırıldı Garanti Karşılar Mı ?

Ekran kırılmaları kullanıcı hatası kapsamına alındığından ötürü firmalar bu tip kırılmalara garanti vermemektedir ve garanti kapsamında onarım sağlamamaktadır. Özel olarak ücretli bir şekilde onarımını yaptırmanız gereken bir durumdur.