İphone 12 Pro Max Ekran Değişimi İzmir

 

İzmir İphone 12 Pro Max Ekran Değişimi

İphone son halkası olan 12 pro max geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılarak piyasaya sunulmaya başlandı. İphone kullanıcılarının ve takip edenlerin ilgi odağı olan 12 serisi kısa zamanda adından oldukça fazla söz ettirmeyi başardı. Bir günde 1 milyon üzerinde satış yapan 12 serisi sunduğu özellikler ile iphone kullanıcılarını heycanlandırmayı başarmış gibi görünüyor.  İphone 12 Pro Max serisinde 6.7” boyutunda ekran tercihi yapılmış. Bu boyut büyük ekran sevenler için oldukça tatmin edici düzeyde.  Ekran teknolojisi olan ise yine diğer serilerde gördüğümüz OLED ekran bizleri bekliyor. İphone 12 pro max serisinde dikkat çekici bir başka özellik ise çizilmeye karşı dirençli camın olması. Bu ve diğer yeni özelliklerin eklendiği 12 serisi oldukça profesyonel sonuçlar vermektedir. Ürünün farklı hafızalarda olması kullanıcıların isteklerine göre bu hafıza seçeneklerini seçmesine imkan tanımaktadır.

 

İphone 12 Pro Max Ekran Değişim Fiyatı

İphone 12 pro max ekranı servisimizde 4.000 TL + KDV‘ye onarılmaktadır. Firmamızda yapılan onarım işlemleri profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar kullanılarak onarılmaktadır. Servisimizde yapılan işlemler 3 ay firmamız garantisi altındadır. Bu süre zarfında ekranda oluşabilecek sorunlarla ilgili en hızlı desteği ücretsiz olarak alabilirsiniz.

 

İphone 12 Pro Max Ekran Değişimi

 

Kişisel Verilerim Silinir Mi ?

Ekran değişimlerinde en çok merak edilen konulardan birisi ise ekran değişiminden sonra herhangi bir veri kaybı yaşar mıyım ? Ekran değişimlerinde herhangi bir kişisel veri kaybı yaşamazsınız. Belgeleriniz, fotoğraflarınız, rehberiniz gibi önemli bilgilerinize asla zarar gelmez. Firmamız kişisel verilere önem göstermektedir bu konuda tereddüt etmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

İphone 12 Pro Max Ekran Değişimini Garanti Karşılar Mı ?

Ekranda oluşabilecek darbelerden kaynaklı sorunları firmalar kullanıcı hatası kapsamında değerlendirdiği için garanti kapsamında ücretsiz olarak onarmamaktadır. Bu doğrultuda kullanıcı hatası kaynaklı ekran sorunları yaşıyorsanız garanti süreniz devam ediyor dahi olsa firmalar size ücretsiz onarım seçeneği sunmayacaklardır. Garanti kapsamına girmeyen ekranları firmamıza başvurarak profesyonel olarak onarımını sağlayabilir orijinal görüntüsüne tekrar kavuşturabilirsiniz.

Ekran Değişiminde Garanti Veriyor Musunuz ?

Firmamız bünyesinde yapılan tüm işlemlerde her zaman müşterinin yanında olarak müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Bu kapsamda süre sınırı olmadan her zaman müşteri memnuniyeti ilk sırada gelmektedir. Yine firmamız kullanıcı hatası dışında kalan problemler kapsamında 3 ay garanti sunmaktadır. Kullanıcı hatası kaynaklı sorunlarda maalesef herhangi bir garantimiz bulunmamaktadır. Sizde bizlere ulaşarak profesyonel ve garantili hizmetten hemen yararlanabilirsiniz.

 

İphone 12 Pro Max Tamiri İzmir

İzmir Dışından Cihaz Gönderebilir Miyim ?

 

İzmir ili içinde adresten alım, adrese teslim hizmetimiz bulunmaktadır. Eğer İzmir merkeze 25 KM mesafede ikamet ediyor iseniz adresinizden cihazınızı alıp onarıyor, tekrar adresinize teslim ediyoruz. İzmir dışında ikamet ediyor ve bizimle çalışmak istiyorsanız ÜCRETSİZ bir şekilde istediğiniz kargo firması ile adresimize cihazınızı gönderebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Kargo ile gelen ürünler servisimize en geç 3 iş günü içerisinde onarılarak tekrar adresinize ÜCRETSİZ kargo ile gönderilecektir. Herhangi bir memnuniyetsizlik yada sorunda servisimizin sunduğu 3 aylık garanti kapsamında gerekli geri dönüşler firmamızca  en hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz ? : 0232 271 79 79 yada 0554 287 38 30