İphone 12 Ekran Değişimi İzmir

 

İphone serisinin son halkası olan 12 serisi 4 farklı model altında 13 Kasım 2020 tarihinden itibaren satışa sunulmaya başlanmıştır. Çıkartılan modeller iphone 12, iphone 12 mini, iphone 12 pro ve son olarak iphone 12 pro max modellerinden oluşmaktadır. Bir önceki seri olan iphone 11 modeline ciddi anlamda rakip olan 12 modeli sadece bir günde 2 milyon adet satış yaparak 11 modelinin toplamda 63 milyonluk satış rakamını geçme konusunda şimdiden göz kırpmaya başlamış durumdadır.

İphone 12’nin Türkiye’deki satış fiyatı ise şuan ki güncel kur ile beraber 11.000 TL’den başlamakta ve hafızasının kapasitesine göre fiyatı 12.500 TL rakamlarına ulaştığını görmekteyiz. Bu rakam Avrupa’da ise  64 GB olan modeli 799$ iken 256 GB modeli ise 949$ dan satışa sunulmuştur.

 

 

İphone 12 Ekran Değişimi İzmir

 

İphone 12 Ekran Değişim Ücreti

İphone 12 Ekran Değişimi İzmir firmamızda İphone 12 ekran değişimi 2.950 TL den onarımı sağlanmaktadır. Firmamız tarafından onarımı yapılan tüm işlemler profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar ile garantili olarak onarılmaktadır. Ekran kırılmaları garanti kapsamına girmediğinden bu işlemi özel servislerden yaptırabilirsiniz. Sizde iphone 12 cihazınızın ekranı ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız teknik servisimizle hemen iletişime geçebilir kaliteli hizmet ile hemen tanışabilirsiniz.

 

İphone 12 Ekran Değişiminde Kişisel Veriler Silinir Mi ?

Bu konuda endişelenmenize gerek yoktur çünkü ekran değişim hizmetimizde herhangi bir kişisel veriniz silinmez yada zarar görmez. Bu sebeple gönül rahatlığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Veri kaybının yanı sıra kişisel verileriniz firmamızın güvencesi altındadır. Kesinlikle hiç bir veriniz açılmaz, kopyalanamaz. Firma olarak müşterilerimizin veri güvenliğine çok önem veriyor ve bu konuda sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

 

İphone 12 Ekran Kırılmasını Garanti Karşılar Mı ?

Maalesef ekran kırılmaları yada ekranda oluşan darbeler ile oluşan hasarlar garanti kapsamına girmemektedir. Bu doğrultuda eğer ekran kırılması söz konusu ise Apple firması ücretli onarım sağlayacaktır. Garanti kapsamına girmeyen bu hizmeti daha hızlı ve profesyonel olarak firmamız ile iletişime geçerek daha hızlı ve daha uygun rakamlara yaptırabilirsiniz.

 

İphone 12 Ekran Değişim Süresi Ne Kadar ?

Firmamızda ekran değişim hizmetlerindeki süreler yoğunluğa bağlı olarak ve kullanılacak yedek parçanın temini doğrultusunda farklılıklar göstermektedir. Ortalama onarım süremiz 2 saat ile 6 saat arasındadır. Elimizde bulunmayan yedek parçalarda ise 1 yada 2 iş günü içerisinde onarımı yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir. Bu süre firmamız tarafından en hızlı şekilde olabilecek şekilde ayarlanmaktadır. Servisimize alınan ürünlerde gecikme yaşanmaması adına sırası ile işleme alınmaktadır. Onarımı tamamlanmayan ürün bırakılarak yerine başka ürün alınmaz böylece onarım hızımız her zaman en üst seviyede tutulmaktadır.

 

Adresten Alım Yapıyor Musunuz ?

Firmamız İzmir iline 25 KM mesafedeki tüm adreslerden ürün alımı sağlamaktadır. Sizce İzmir ilinde ikamet ediyorsanız ve merkezden 25 KM uzaklıkta iseniz adresinizden ayrılmadan servis talep edebilir, kapınıza gelen servis personelimize telefonunuzu teslim edebilirsiniz. Hazır olan ürünler tekrar adresinize çıkışı yapılır ve kapıda tüm kontrollerini yaparak ödemesini ister nakit, ister kredi kartı ile yapabilirsiniz. Evinizden, iş yerinizden hiç ayrılmadan bu hizmeti almak için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Servisimiz İle İletişime Geçmek İçin : 0232 271 79 79 yada 0554 287 38 30