İphone 11 Ekran Değişimi İzmir servisimizde çeşitli sebeplerden ötürü ekranı zarar görmüş cihazların bakım ve onarımları profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. İphone 11 tıpkı iphone 6 gibi piyasada bolca yer edinmiş bir model olarak dikkat çekmektedir. Bu model Apple markasının 13. modeli olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Firma İphone 11 modelini İphone 11 pro ile beraber 10 Eylül 2019 yılında severlerinin tanıtımına sunmuş ve piyasada hızlıca yayılmaya başlamıştır.

 

İphone 11 modeli ile beraber artık 32 GB hafızanın da tarih olduğunu görmek mümkündür. Öyle ki firma 32 GB kapasiteden başlamak yerine 64 GB, 128 GB ve 256 GB’lık hafızalı modeller üretmektedir. Yakın zamanda 64 GB hafızalı telefonlarında tarihe karışacak olması kaçınılmazdır. Bu sebeple yeni cihaz alacak kişilerin bu hususu dikkate alıp yeni telefon seçiminde en az 128 GB hafızasında ürünlere yönelmesini tavsiye etmekteyiz.  İphone 11 modeli hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra bu modelin ekran değişimi nasıl yapılıyor, fiyatları nedir gibi konulara değineceğiz.

 

 

iphone 11 ekran değişimi izmir, izmir iphone 11 ekran değişimi, iphone 11 ekran değişim fiyatı,iphone 11 ekran değişimi nasıl yapılır, iphone 11 ekran tamiri

 

İphone 11 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? 

 

Cep telefonu ekran değişim işlemleri tecrübe gerektiren ve aynı zamanda doğru ve kaliteli yedek parçalara gereksinim duyan bir işlemdir. Ekran değişimi sırasında bilinçsiz bir müdahale telefonda başka sorunlar meydana getirebilmektedir. Bu durum ile karşılaştığınız da ekran ücretinden daha fazla masraflara yol açabilir veya telefon komple çalışmaz hale gelebilir bu sebeple tecrübeli servisler tarafından profesyonel kişiler ve profesyonel ekipmanlar ile müdahale edilmesi daha sağlıklı olacaktır.

 

iphone 11 ekran değişimi izmir, izmir iphone 11 ekran değişimi, iphone 11 ekran değişim fiyatı,iphone 11 ekran değişimi nasıl yapılır, iphone 11 ekran tamiri

 

İphone 11 Ekran Fiyatı

 

Apple İphone 11 Ekran Değişim fiyatı kullanılacak ekranın kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterebilir. Orijinal ekran ile revize ekran diye bilinen dış camı değiştirilip tekrar satışa sunulan ekran arasında fiyat farkı olduğu gibi ürünün modeline göre yan sanayi fiyatları da farklılıklar gösterebilmektedir. Yan sanayi ürünlerde bir çok kalite bulunmaktadır örneğin X firması iphone 11 için ekranı 50 USD ye satarken yine yan sanayi bir firma ama orijinale daha yakın bir kalitede üretim sağlayan Y firması aynı ekranı 70 USD ye pazarlamaktadır.

 

Buradan çıkan sonuç yan sanayi ürünler arasında dahi fiyat farkı söz konusudur. Firmamız bu durumda eğer yan sanayi ekran tercihi yapmış ise müşteri, sektörde bulunan en kaliteli ekranı tercih etmektedir. Bu sebeple müşterinin bütçesi burada önemli faktördür. İzmir Cep Telefonu Tamiri olarak hangi marka yada model olursa olsun her zaman orijinal ekranı tavsiye etmektedir.  İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak fiyatlandırma hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

 

İzmir Dışından Telefon Gönderebilir Miyim ?

 

Evet bizlere İzmir dışında ikamet eden müşterilerimizde telefonlarını gönderebilirler. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sizlere vereceğimiz kargo kodu ile bizlere ürününüzü ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz kargolarda, gönderirken ve geri alırken herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. Kargo ödemeleri firmamız tarafından ödenmektedir.

 

Tarafımıza ulaşan ürünlerinizin ön incelemesi yapılır ve gözle görülen tüm sorunlar not edilir ve müşteriden bu sorunların olduğu hakkında teyit alındıktan sonra ilgili arızaya profesyonel ekibimiz müdahale ederek en hızlı sürede telefonun onarımını tamamlayarak ürünü tekrar adresinize kargolar. Telefonunu firmamıza girdiği andan, elinize ulaşan tüm süreç hakkında müşterilerimiz bilgilendirilir.

 

iphone 11 ekran değişimi izmir, izmir iphone 11 ekran değişimi, iphone 11 ekran değişim fiyatı,iphone 11 ekran değişimi nasıl yapılır, iphone 11 ekran tamiri

 

İphone 11 Ekran Değişiminde Garanti Veriyor musunuz ?

 

Cep telefonlarında ekranlar kullanıcı hatasına müsait ürünlerdir. Bu sebeple ekran değişimlerinde kullanıcı hatası kaynaklı hatalarda maalesef garanti sunulmamaktadır. Seçilen ekran kalitesi de garanti şartlarında farklılık göstermektedir. Yan sanayi bir ürün tercih edilmiş ise ürün elinize gelene kadar garantisi bulunmaktadır. Ürünü ilk teslim aldığınızda herhangi bir ekran kaynaklı sorun bulunuyor ise bu durumda firmamız ücretsiz değişim yapmaktadır.

 

Eğer ilk elinize aldığınızda herhangi bir sorun bulunmuyorsa uzun vadede garanti sunulmamaktadır. Orijinal ekran tercih edildiği taktirde bu durum farklılık göstermektedir. Orijinal ekranlarda kullanıcı hatası olmaması durumunda ekran kaynaklı sorunlarda 6 ay bire bir değişim garantisi bulunmaktadır. Servisimiz tarafından ekran değişim hizmetlerinde montaj yapılmadan ekran testi yapılmaktadır.

 

Montaj sonrası tekrar tüm testleri yapılıp müşterimize o şekilde teslim edilmektedir bu sebeple telefon size ulaştığında herhangi bir sorunla karşılaşma durumunuz çok düşüktür fakat yine de bir sorun ile karşılaşırsanız firmamız bu durumda derhal müdahale ederek sorunu çözmek adına derhal işlem sağlayacaktır.