Hakkımızda

Biz Kimiz ?

İzmir Cep Telefonu Tamiri firmamız 2008 yılında İzmir ilinde Mosko Elektronik adı altında kurulmuş olup günümüze kadar hizmet sunmaktadır. Firmamız cep telefonu tamiri başta olmak üzere notebook, tablet, masaüstü bilgisayar ve güvenlik kamera kurulumu gibi alanlarda’da hizmetlerini sürdürmektedir.

2008 yılından günümüze %100 müşteri memnuniyeti misyonumuz ile yaptığımız çalışmalar devam etmektedir. Bu bağlamda kendimizi geliştirmeye her zaman devam ediyor en iyi ekipmanları kullanmaya çalışıyoruz. Firmamız aynı zamanda alanında uzman ekip arkadaşları ile profesyonel hizmet sunmak için var gücümüz ile hizmetinizdeyiz.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz ? 

 

Orijinal Yedek Parçalar :  İzmir Cep Telefonu Tamiri olarak bizler her zaman en iyi malzemeyi kullanmayı tercih etmekteyiz ve kullandığımız yedek parçalar öncelikle her zaman orijinal parçalardan seçilmektedir. Kullanılan orijinal yedek parçalar yapılan işin kalitesini her zaman ileriye taşıdığından tercihimiz her zaman orijinal yedek parçalardan yana olmaktadır. Eğer yan sanayi tercih edilecek ise olabilecek en iyi yan sanayi yedek parçaları seçmeye özen gösteriyoruz.

 

Kurumsal Hizmet Sunuyoruz : Firmamız 2008 yılından beri sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. 12 yıllık bilgi ve birikim ile siz değerli müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız her zaman edindiğimiz müşteri kitlesini sonsuza kadar korumak olduğundan çalışmalarımızı her zaman müşteri memnuniyeti üzerine kurmaktayız. Firmamız yaptığı her işte müşteriyi düşünerek işlem yapmaktadır. Müşteri cihazı her zaman değerlidir, her zaman önemlidir.

 

Kişisel Verileriniz Bizimle Güvende : Firmamız bünyesine alınan her türlü akıllı ürünlerde bulunan kişisel verileriniz %100 koruma altındadır. Hiç bir kişisel veri, firmamız tarafından görüntülenemez, kopyalanamaz. Veri gizliliği bizler için çok önemli bir konudur. Akıllı cihazlarınızda yer alan gizli verileriniz için endişelenmenize gerek yoktur. Biz bu konuda size %100 güvence sunuyoruz. Cihazınız ile birlikte verilerinizde bizimle güvenli ellerde.

 

Markalardaki Deneyimimiz :  Piyasada sık kullanılan akıllı telefonları çoğunlukla tamir ediyoruz ve bu cihazlara bağlı teknik ekipmanlarımızı özenle seçiyor ve gelişen teknoloji ile kullandığımız yedek parçaları sürekli güncelliyoruz. Teknolojinin ilerlemesini yakından takip ediyor ve yeni çıkan cihazların onarımını titizlikle yapıyoruz.

Tanıtım Videomuzu İzlediniz Mi ?

fixar-logo-white

İzmir Cep Telefonu Tamiri sitemiz İzmir ilinde her marka ve model cep telefonu tamiri hizmeti vermektedir.

Özgür Mh. 3916 Sokak No:14/2-A Karabağlar – İZMİR
Gsm : 0232 271 79 79 – 0554 287 38 30
Çalışma Saatlerimiz : 10:00 – 20:00

Hizmetlerimiz

Copyright © 2020 - İzmir Cep Telefonu Tamiri - Cep Telefonu Tamiri